Завітайте до нас:

Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 99
(працюємо з 9:00 до 18:00)
Наш шлях

Ми зосередилися виключно на податках та тендерному супроводі

Компанію заснували Микола Демченко та Ольга Мішуровська у 2012 році. Компанія спеціалізувалась на вирішенні питань пов’язаних з податковою службою та на ліквідації підприємств. Три роки потому до нашої команди приєднались Микола Смирнов та Олександр Нікітєнков, які разом з іншими експертами почали трансформувати ринок Публічних закупівель. Ми об’єднались з онлайн-платформою «Zakupki.prom.ua» та розробили спільний сервіс з перевірки тендерних документів – «Clarity Аpp». Ми шукали рішення, як зробити ваш бізнес ефективнішим. Почали активно експериментувати, щодо внутрішнього устрою нашої компанії: впровадили Холократію, а згодом перейшли на Партнерську систему. Саме ця система виявилась найбільш ефективною завдяки двом основним факторам: довіри та відсутності конкуренції між Партнерами. Ми навчилися грати в одній команді і стали сильніше.

У 2020 році почалася нова глава в житті компанії. Ми сфокусувалися виключно на податках та тендерах.

наша команда

За час роботи ми сформували чіткі принципи, які ніколи не порушуємо:

  1. Рішення - ми не говоримо "ні" і "це неможливо".
  2. Партнерство - це коли є лише «МИ», ми з вами.
  3. Відповідальність - сказали, зробили та зробили на совість.
  4. Творчість - філігранна юридична спритність замість банальних рішень.
  5. Збереження та збільшення активів - захист та розвиток бізнесу.
  6. Відкритість - жодних таємниць між нами, тільки для сторонніх.
  7. Результат - це коли те, що "зробили на совість", дає вам потрібний результат.

У нас тільки кращі

ЮК «Праве діло» має 10-річний досвід вирішення податкових питань. Ми цілодобово знаходимося на зв’язку з нашими клієнтами та швидко вирішуємо питання будь-якої складності. Ми маємо унікальних фахівців, яких приймаємо на роботу із фінансової сфери та перекваліфіковуємо в спеціалістів з податків. Подібних професіоналів не має жодна юридична компанія в Україні.

Завітайте до нашого офісу

Ми маємо сучасний офіс, який вартий окремої уваги. Розташований він у центрі Дніпра та поділений на дві зони: робочу та клієнтську. Остання має дві затишні переговорні, аби наші гості мали можливість спокійно спілкуватися з юристами та консультантами в комфортній обстановці.

Також в клієнтській зоні представлені картини українських митців, які можна придбати, якщо вони припали до душі.

Іноді в нашому офісі проходять тренінги та семінари. Ми запрошуємо різних фахівців, які діляться своїм професійним досвідом. І на останок згадаємо про лобі-бар, де завжди знайдеться філіжанка ароматної кави або чаю для наших відвідувачів.

Наш офіс знаходиться за адресою:

м.Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 99
(працюємо з 9:00 до 18:00)
office
office
office
office
office
office
office