Завітайте до нас:

Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 99
(працюємо з 9:00 до 18:00)
Всі новини

Чи штрафують за неподання документів щодо неможливості виконання податкових обов’язків?

      Згідно з п. 4 розділу ІІ Порядку платники мають право подати документи та інформацію про неможливість виконання податкових обов’язків одночасно з набуттям можливості виконання одного із податкових обов’язків (реєстрація податкових накладних, подання звітності, сплати невиконаного податкового зобов’язання та ін.), але не пізніше 60 календарних днів з першого дня місяця, наступного за місяцем відновлення таких можливостей платника податків.

     Платники податків, які набули можливість виконання одного із податкових обов’язків та не подали в строки заяви та відповідних документів, що підтверджують неможливість виконання податкового обов’язку, вважаються спроможними виконати податкові обов’язки в терміни, визначені Податковим кодексом або іншим законодавством.

     До платників, які не мають можливості подати заяву і всі підтверджуючі документи про неможливість виконання податкових обов’язків відповідно до вимог Порядку, контролюючий орган не застосовує відповідальність до таких платників.