Завітайте до нас:

Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 99
(працюємо з 9:00 до 18:00)
Всі новини

Другий етап податкової реформи вже не за горами!

Кабмін постановою від 12.06.2020 р №471 затвердив нову Програму діяльності Кабінету Міністрів України.

Згідно розділу 6.2 Програми Уряду визначено основні зміни в податковому законодавстві. Зокрема, передбачені:

1. Введення «нульової декларації» доходів і станів для визначення нульової точки відліку з метою подальшого введення контролю за відповідністю розміру понесених витрат з розміром отриманих доходів.

2. Введення податкових стимулів щодо спрямування частини прибутку підприємств на реінвестування у власний розвиток.

3. Імплементація законодавчих змін щодо забезпечення подання платниками ЄСВ, платниками податків, в тому числі податковими агентами, єдиної звітності з єдиного внеску та податку на доходи фізичних осіб.

4. Імплементація законодавчих змін щодо функціонування Єдиної бази даних звітів про оцінку, порядку доступу, внесення, перевірки інформації до / з Єдиної бази на безоплатній основі та формування електронних довідок про оціночну вартість об'єкта нерухомості.

5. Імплементація законодавчих змін щодо електронного адміністрування акцизного податку з пального і спирту.

6. Імплементація законодавчих змін щодо впровадження програмних РРО та поетапної фіскалізації підприємницької діяльності.

7. Перегляд екологічного податку з метою підвищення його ефективності та зниження рівня забруднення атмосферного повітря та навколишнього середовища.

8. Ефективне впровадження норм Податкового кодексу України щодо прискореної амортизації.

9. Удосконалення системи корпоративного оподаткування.

10. Врегулювання питання щодо автоматизованої оцінки майна з використанням інформаційно-телекомунікаційної системи та модуля електронного визначення оціночної вартості в профільному законодавстві.

11. Оптимізація організаційної структури ДПС, побудованої за функціональним принципом. Відновлення управлінської вертикалі, здатної виконувати покладені на ДПС завдання.

12. Введення заходів податкового стимулювання, спрямованих на відновлення економічної активності суб'єктів господарювання після завершення карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликані коронавірусом SARS-CoV-2.

13. Перегляд чинних міжнародних договорів України про уникнення подвійного оподаткування з метою запобігання ухиленню від сплати податків на доходи і капітал і налагодження ефективного обміну інформацією.

14. Імплементація положень законодавства з метою реалізації Угоди FATCA в частині затвердження алгоритму дій ДПС щодо передачі звітів в Податкову службу США.

15. Введення законодавчих новацій щодо вдосконалення контролю за трансфертним ціноутворенням в рамках імплементації плану дій ВЕРЅ з метою підвищення прозорості міжнародних транзакцій суб'єктів господарювання.