Новости юристов компании - 28.01.2020 Відповідальність за неподання інформації про кінцевого бенефіціара
Slider news image
28.04.2020 набудуть чинності зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань», відповідно до яких юридичні особи зобов’язані:

- підтримувати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності в актуальному стані;
- оновлювати її;
- повідомляти державного реєстратора про зміни протягом 30 робочих днів з дня їх виникнення, та подавати державному реєстратору документи, що підтверджують ці зміни.


Якщо зміни у структурі власності та інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи відсутні, юридичні особи зобов’язані повідомляти державного реєстратора про відсутність таких змін при проведенні державної реєстрації будь-яких змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

Неподання або несвоєчасне подання державному реєстратору передбаченої Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи – тягнуть за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян . На сьогодні це – від 17000 до 51000 грн.

Адвокати ЮК «Правое Дело» допоможуть привести структуру власності до вимог чинного законодавства та забезпечити надання своєчасної правової допомоги з метою уникнення будь-яких порушень. Своєчасна та належна правова допомога – запорука успіху та збереження ділової репутації!
далее
Жизнь
© 2017 Правое дело. Все права защищены.
Design - MNDev - freelancer.dp.ua