Новости юристов компании - 31.01.2020 Інспекція з питань праці виходить на перевірку бізнесу: які будуть штрафи
Slider news image
Фахівці Держпраці і податківці протягом 20-31 січня провели роз'яснювальну роботу з 11 500 роботодавцями (в сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування). Їм пояснювали необхідність офіційного працевлаштування працівників.
Роботодавці після такого візиту зможуть добровільно оформити всіх працівників відповідно до чинного законодавства.

У той же час звертаємо увагу, що після роз'яснювальних заходів працівники контролюючих органів проводитимуть перевірки зазначених роботодавців щодо дотримання законодавства про працю. І якщо порушення не будуть виправлені, то будуть штрафувати як того вимагає ч. 2 ст. 265 КЗпП.

Зокрема, в разі виявлення інспекторами фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) передбачено штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (4723 х 30 = 141 тис. 690 грн).

У такому ж розмірі інспектори штрафуватимуть в разі:
- оформлення працівника на неповний робочий час в разі фактичного виконання роботи повний робочий час, встановлений на підприємстві;
- виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків.

Адвокати ЮК «Правое Дело» нагадують, що своєчасна та належна правова допомога – запорука успіху та збереження ділової репутації!
далее
Жизнь
© 2017 Правое дело. Все права защищены.
Design - MNDev - freelancer.dp.ua