Завітайте до нас:

Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 99
(працюємо з 9:00 до 18:00)
Всі новини

Оновлений План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2020 рік

 

ДПСУ оприлюднила на своєму вебсайті оновлений (станом на 22.06.2020 р.) План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2020 рік. Наразі зміни торкнулися лише перших двох розділів:

Розділу І «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб»; Розділу ІІ «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів».

Перевірити графік можна тут.

Згідно з оновленими даними перших двох розділів, у 2020 році податківці планують провести 3760  податкових перевірок юросіб. Це на 382 перевірки менше, ніж у плані-графіку з оновленням за березень.

Нагадаємо, що за Законом №466 у зв'язку з карантином внесення змін до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на поточний рік допускається не частіше одного разу в першому та одного разу в другому кварталі такого року, крім випадків коли зміни пов'язані із змінами найменування платника податків, що вже був включений до плану-графіка, та/або виправлення технічних помилок.

Документальна перевірка платника податків, який був включений до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на поточний рік внаслідок внесення змін у такому році (інших ніж зміни найменування платника податків, що вже був включений до плану-графіка, та/або виправлення технічних помилок), може бути розпочата:

не раніше 1 липня поточного року в разі внесення змін у першому кварталі такого року; і не раніше 1 жовтня поточного року в разі внесення змін до плану-графіка у другому кварталі такого року.