Завітайте до нас:

Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 99
(працюємо з 9:00 до 18:00)
Наш шлях

ЮК «Праве діло» заснували Микола Демченко та Ольга Мішуровська у 2012 році

Компанія спеціалізувалась на розв’язанні питань пов’язаних з податковою службою та на ліквідації підприємств. Три роки потому до нашої команди приєднались Микола Смирнов та Олександр Нікітєнков, які разом з іншими експертами почали трансформувати ринок публічних закупівель. У 2016 ми об’єднались з онлайн-платформою «Zakupki.prom.ua» та створили спільний сервіс надання фахової юридичної допомоги учасникам тендерів. Відповідний сервіс був визнаний одним із найкращих юридичних стартапів 2017 року за версією HiiL (The Hague Institute for Innovation of Law). А вже у 2019 році разом із Ярославом Гарагуцем (одним з найкращих експертів у сфері відкритих даних) розробили спільний сервіс з надання доступу до рішень (практики) Антимонопольного комітету України та Державної аудиторської служби України – «Clarity Аpp». Ми шукали рішення, як зробити ваш бізнес ефективнішим. Почали активно експериментувати, щодо внутрішнього устрою нашої компанії: впровадили Холакратію, а згодом перейшли на Партнерську систему. Саме ця система виявилась найбільш ефективною завдяки двом основним факторам: довірі та відсутності конкуренції між Партнерами. Ми навчилися грати в одній команді та стали сильніше.

З 2020 року почалася нова глава в житті компанії. Ми зосередилися виключно на податках та тендерах.

наша команда

За час роботи ми сформували чіткі принципи, які ніколи не порушуємо:

  1. Рішення - ми не говоримо "ні" і "це неможливо".
  2. Партнерство - це коли є лише «МИ», ми з вами.
  3. Відповідальність - сказали, зробили та зробили на совість.
  4. Творчість - філігранна юридична спритність замість банальних рішень.
  5. Збереження та збільшення активів - захист та розвиток бізнесу.
  6. Відкритість - жодних таємниць між нами, тільки для сторонніх.
  7. Результат - це коли те, що "зробили на совість", дає вам потрібний результат.

У нас тільки кращі

ЮК «Праве діло» має 10-річний досвід вирішення податкових питань. Ми цілодобово знаходимося на зв’язку з нашими клієнтами та швидко вирішуємо питання будь-якої складності. Ми маємо унікальних фахівців, яких приймаємо на роботу із фінансової сфери та перекваліфіковуємо в спеціалістів з податків. Подібних професіоналів не має жодна юридична компанія в Україні.

Завітайте до нашого офісу

Ми маємо сучасний офіс, який вартий окремої уваги. Розташований він у центрі Дніпра та поділений на дві зони: робочу та клієнтську. Остання має дві затишні переговорні, аби наші гості мали можливість спокійно спілкуватися з юристами та консультантами в комфортній обстановці.

Також в клієнтській зоні представлені картини українських митців, які можна придбати, якщо вони припали до душі.

Іноді в нашому офісі проходять тренінги та семінари. Ми запрошуємо різних фахівців, які діляться своїм професійним досвідом. І на останок згадаємо про лобі-бар, де завжди знайдеться філіжанка ароматної кави або чаю для наших відвідувачів.

Наш офіс знаходиться за адресою:

м.Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 99
(працюємо з 9:00 до 18:00)
office
office
office
office
office
office
office