Юридична компанія Правое Дело

Памятаєте, що наша компанія була заснована у 2012 році. Сайти тоді ще робили самопісні. Зазвичай запрошували знайомого програмісти-фрілансера. Наш перший сайт робив Ігор Буряк і заплатили ми за нього 3000$. Величезні гроші на той час. За ці роки ми витратили ще приблизно 20000$ на SEO оптимізацію, контекстну рекламу та його постійні покращення і ще - сотні годин нарад з консультантами на тему: “Що в біса ми робитиме зі старим сайтом?”. Сергій Очигава (наш колишній Інтернет-маркетолог, а зараз співзасновник HTTP) опікувався старим сайтом всі ці роки і говорить, що на сьогодні ми до сих пір “на органічному трафіку маємо перші позиції за багатьма “ключовими словами””.

Перший сайт – це як перша машина, перший поцілунок та батьківська хата - будеш пам'ятати все життя, тому, ми вирішили залишити старий сайт й розмістити на ньому виключно інформацію (на яку за словами Сергія йде органічний трафік) про нашу другу експертизу в якій ми найкращі – про супровід складних держаних закупівель.

Наші клієнти окрім збереження активів відповідають ще і за їх зростання, тому ви можете спробувати збільшити дохід своєї компанії шляхом виходу й участі на ринку держазкупівель.

Переходьте на наш перший й улюблений сайт, де зострінитесь з вашими Консультантами: Миколою Смирновим та Олександром Нікітєнковим.

Ваші консультанти в держзакупівлях

Смирнов Микола
Смирнов
Микола
Провідний юрист напрямку абонентське обслуговування
Практика: Цивільне право, тендерні процедури
Нікітенков Олександр
Нікітенков
Олександр
Провідний спеціаліст із супроводу тендерів
Практика: Фінансовий менеджмент і банківська справа
Далі
Компанія
© 2017 Pravoe Delo. Всі права захищені.