Завітайте до нас:

Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 99
(працюємо з 9:00 до 18:00)

Тендери

Юридична компанія «‎Праве діло» надає послуги по всій Україні
logo

Ми надаємо послуги з тендерного супроводу

Ми надаємо послуги тендерного супроводу як у комплексі, так і за окремими питаннями, пов'язаними із тендерами. Повний тендерний супровід закупівель включає такі послуги:
  • Моніторинг та пошук найбільш вигідного замовника.
  • Збирання документів, складання заявки для участі в аукціоні або конкурсі
  • Юридична консультація постачальників та закупників.
  • Успішне ведення справ в Антимонопольному комітеті та судах.
  • Представлення інтересів на торгах, електронних майданчиках, зокрема на електронному торговому майданчику Prozorro (Прозоро).
  • Забезпечення законності прийняття рішення.
  • Посттендерний юридичний супровід угод.

У вашому розпоряджені кращі

Ми маємо професійну команду в сфері публічних закупівель. На цьому напрямку спеціалізуються наші партнери Олесандр Нікітєнков та Микола Смирнов. Олександр керує нашою практикою в сфері публічних закупівель. А Микола є одним з найвпізнаваніших експертів у цій галузі. З 2015 року вони розвивають практику супроводу бізнесу в публічних закупівлях. За цей час вони допомогли сотням клієнтів з усіх куточків України та за її межами. Наш спільний проект із «Zakupki.prom.ua» був визнаний одним з найкращих юридичних проектів за версією Гаазького інституту з інновацій у праві (HIIL) у 2017 році. А у 2019 році разом з Ярославом Гарагуцем, засновником «Clarityproject.info» , ми запустили сервіс «Clarity Аpp» , за допомогою якого можна отримати доступ до єдиної бази Антимонопольного комітету України. Крім того, ми є неодноразовими лауреатами професійної премії «Zakupki.Кращі». Ми активно інвестуємо в ІТ-рішення на ринках business to government, складних закупівель та податкової безпеки бізнесу.

Наші Партнери з тендерного супроводу

Микола Смирнов
Микола Смирнов
Партнер, юрист, спеціаліст з тендерного супроводу
Олександр Нікітєнков
Олександр Нікітєнков
Партнер, юрист, спеціаліст з тендерного супроводу